Je naprosto příznačné a logické, že se „Zdravá záda“ Vladky Botlíkové nakonec uzemnila prostřednictvím plosky nohy na matičce zemi, podle jejích vlastních slov „v přízemí“. Její informace jsou krásně čtivé a hlavně hýří optimismem a vírou v úžasnou sílu pohybu, v čemž se s ní naprosto shoduji. Cvičme tedy naše nožky, oživujme plosky, občas hezky bosky.

Saly Losová, DiS.fyzioterapeutka, cvičitelka zdravotního cvičení, trenérka

Moc hezky a zajímavě napsané. Tento e-book je z mého pohledu prvním krokem směrem ke zdravým nohám. Dopodrobna rozepisuje nejčastější příčiny problémů s chodidly a troufám si tvrdit, že se v něm najde téměř každý... Dobrá zpráva je, že Vlaďka také současně nabízí cestu ke změně a ke zdraví. Velmi doporučuji.

Martina Bosákovácvičitelka Pilates lekcí

"Proč nemám zdravé nohy?"  

Hledejte mezi pěti nejčastějšímu příčinami.

Najděte, co se skrývá za problémy s nohama a chodidly. Porozumějte důvodům a udělejte další krok na cestě ke zdravým nohám. 

Stáhněte si  e-book  zdarma a a zjistěte, co nohám chybí a co můžete udělat pro nápravu.  

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí

Předložená elektronická knížka "Proč nemám zdravé nohy" určitě stojí za přečtení. Velmi oceňuji, jak jsou odborné informace předkládány "lehce stravitelnou" formou. Fotky a čtivý text zpřístupní poznatky každému zájemci. Za zásadní přínos považuji důraz na autorehabilitaci - tedy to, jak teoretické informace, praktické návody i motivace směřují k převzetí zodpovědnosti za vlastní zdraví a realizaci drobných i větších změn v každodenním životě. Tedy: již žádné "výmluvy na předky".

PhDr. Jitka Vařeková, Ph.D.fyzioterapeutka, odborná asistentka na FTVS UK Praha